Juniorka Plzně na Citizens nestačila, inkasovala čtyři góly

Fotbalisté Viktorie Plzeň a Manchesteru City zahájili první ročník Youth League.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: CPA

Plzeň - První konfrontace mezi fotbalisty Viktorie Plzeň a Manchesteru City českému týmu příliš nevyšla.

V historicky prvním utkání UEFA Youth League, tedy jakési juniorské Ligy mistrů, totiž Západočeši v úterý podlehli anglickému týmu 1:4.

Na tréninkovém hřišti v Luční ulici bylo sice i přes brzký start zápasu vyprodáno, nicméně vedení se k nelibosti domácích fans ujali už v desáté minutě dominantní hosté, když se trefil z přímého kopu Sinan Bytyqi.

Svěřenci někdejšího fotbalisty City Patricka Vieiry v utkání i nadále byli lepším týmem, což po půlhodině hry stvrdil další trefou kapitán Marcos Lopes.

Na začátku druhé půle sice snížil na 1:2 domácí Kratochvíl, ale Blues doutnající naděje českého týmu rychle zadupali dalšími brankami Colea a znovu Lopese.

A týmy obou celků se utkají dnes večer od 20:45 ve Štruncových sadech (online zde).