Krmaš pomohl gólem k výhře Freiburgu

ČTK Sport ČTK, Sport
25. 11. 2012 19:30
Krmaš si v této sezoně zahrál poprvé až v desátém kole, od té doby ale nastoupil již počtvrté v řadě v základní sestavě a jeho tým zatím neprohrál.
Fotbalisté Bayeru Leverkusen se drží v našlapaném popředí bundesligy
Fotbalisté Bayeru Leverkusen se drží v našlapaném popředí bundesligy | Foto: Reuters

Praha - Český obránce Pavel Krmaš přispěl svým prvním gólem v probíhajícím ročníku německé ligy k vítězství Freiburgu nad Stuttgartem 3:0.

Freiburg se díky tomu po 13. kole soutěže vzdálil svému soupeři na tři body a posunul se na šesté místo tabulky.

Dnes zvýšil v 67. minutě na 2:0, když se dostal k míči po přímém kopu a pravačkou se nemýlil.

Mezi střelce se Krmaš v lize zapsal poprvé od ledna, kdy zaznamenal svou jedinou branku v minulém ročníku. Vedle něj se dnes trefili ještě Rosenthal a Kruse a Freiburgu zařídili druhé vítězství za sebou.

Leverkusen se dotáhl na špičku

Situace na druhém až pátém místě je stále zamotanější, k čemuž přispěla i výhra Leverkusenu v Hoffenheimu 2:1.

O druhou výhru sezony přišli pět minut před koncem fotbalisté Augsburgu, kteří nakonec s Mönchengladbachem jen remizovali 1:1.