Beckham pravděpodobně odloží svůj debut v zámoří
David Beckham během přestávky zápasu hvězd americké MSL.
David Beckham během přestávky zápasu hvězd americké MSL. | Foto: Reuters

Commerce Park - David Beckham pravděpodobně odloží s napětím očekávaný debut za svůj nový zámořský tým Los Angeles Galaxy.

Obnovené zranění kotníku anglickou fotbalovou ikonu patrně nepustí na trávník v sobotním zápase proti Chelsea, v němž si mohl zahrát i proti gólmanovi Petru Čechovi.

Dále čtěte:

"Momentálně to nevypadá dobře, že bych mohl hrát. Kotník je pořád oteklý. Ale budu tady pět let, ne jen pro sobotní zápas," řekl Beckham televizní společnosti ESPN, která na utkání s Chelsea zakoupila vysílací práva.

Obletovaný záložník se snažil vnést jasno do své očekávané premiéry během poločasu čtvrtečního zápasu mezi výběrem All Star zámořské ligy MLS a Celtikem Glasgow.

Skotský mistr i s Jiřím Jarošíkem v základní sestavě prohrál 0:2 a Beckham vše sledoval jako divák z VIP lóže. "Možná nastoupím na pár minut na konci. Uvidíme," dodal.

Dvaatřicetiletého Beckhama trápí problémy s levým kotníkem už měsíc. Začaly během kvalifikačního zápasu Anglie na začátku června a zranění si obnovil při posledním startu za Real Madrid. Při prvních trénincích s novými spoluhráči z Galaxy nohu výrazně šetřil.